راهنمای روشهای پرداخت و ارسال

خواهشمند است نکات زیر را مطالعه فرمایید:
1400/2/26    
بازدید: 1707
روشهای پرداخت

شما می توانید به سه روش خرید خود را انجام دهید:

 

پرداخت آنلاین
به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید از طریق درگاه های داخل تجارت ابزارکردستان مبلغ خرید را پرداخت نمایید.


کارت به کارت
سفارش خود را ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت 6275-5609-7310-6063بانک مهر ایران به نام آقای محمد ابوالمحمدی مله  واریز نمایید و بعد از تکمیل فرآیند خرید با کارشناسان فروش ما 
تماس بگیرید.


پرداخت در محل تحویل
امکان پرداخت در محل در سراسر کشور وجود دارد ولی در این روش 5 %به مبلغ کالا اضافه میشود.غیر از تهران وکرج که برای استفاده از روش پرداخت در محل با کارشناسان فروش هماهنگی کنند .به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها شهر تهران بوده هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به صورت نقدی یا با استفاده از کارتخوان پرداخت نمایند.

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، نهایتا تا 24 ساعت بعد تحویل داده می‌شوند. سفارش هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند زمان 24 ساعت از اولین وقت روز کاری بعد محاسبه خواهد شد.

  

 

زمان ارسال با پست به صورت سریع بوده و از 24 ساعت تا 48 ساعت کاری در مراکز استانها و شهر های بزرگ می باشد و تا شهر های کوچک و روستاهای خوش مسیر تا 72 ساعت کاری و در دور ترین مسیرها با توجه به گستردگی کشور عزیزمان چند روز طول خواهد کشید.

برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز می توانید از آدرس  newtracking.post.ir  استفاده نمایید و برای گرفتن کد پیگیری مرصوله پستی فردای ارسال ساعت سه بعد از ظهر با ما   تماسبگیرید.

  روشهای ارسال

 

ارسال ابزار از طریق باربری

در صورتی که تمایل به دریافت کالای خود از طریق باربری داشته باشید با هماهنگی با دفتر فروش، امکان دریافت در باربری محل مورد نظرتان نیز مقدور می باشد.

در صورت ثبت سفارش همزمان چند مشتری برای یک کالا و اتمام موجودی آن کالا، اولویت براساس زمان پرداخت وجه بوده و وجه پرداختی دیگر خریداران، در همان روز به حساب بانکی خریدار واریز می گردد.

ارسال از طر یق پست

پست , تیپاکس و چاپار

شرایط ارسال به سراسر ایران مهیا میباشد
برگشت به بالا